,

ŞUBELERİMİZ

Mesut Uçan Sürücü Kursu Düvenönü Şubesi

            EHLİYETİNİZ SADECE KART DEĞİL,ASLINDA SİZE KAZANDIRILAN YETENEĞİN BELGESİDİR.

2000 yılında açılan Mesut Uçan Eğitim Kurumlarının ilk şubesi olan Mesut Uçan Sürücü Kursu Merkez Şubemiz; mülkiyeti şirketimize ait olan binamızda faaliyetine başlayarak Geçmişten Günümüze Kayseri'de eşsiz kalitedeki eğitimiyle binlerce kişiye bu yeteneği kazandırmış ve kazandırmaya devam etmekteyiz.

Mesut Uçan Sürücü Kursu Sivas Caddesi Şubesi

2007 yılında açılan Mesut Uçan Sürücü Kursu Sivas Caddesi Şubemiz; mülkiyeti şirketimize ait olan binamızda faaliyetine başlayarak kaliteli eğitimi, yüksek başarısı ve elit tarzıyla Kayseri'nin en gözde sürücü kursu haline gelerek sizleri yetiştirmeye devam etmekteyiz.

Mesut Uçan Sürücü Kursu Bünyan Şubesi

1997 yılında faaliyete geçen ve birçok hemşerimizi trafiğe kazandırmamızda rolü olan ilk şubelerimizden biri Bünyan Şubemizle halen sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mesut Uçan SRC Kursu Merkez Şubesi

Ulaştırma Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilen ve mülkiyeti şirketimize ait olan kurumumuzda SRC&ODY&ÜDY, SRC 5(ADR) ve TMGD gibi belgeleri Kayseri'de sadece biz Vermekteyiz.

Mesut Uçan SRC Kursu Erkilet Şubesi

2012 yılında aramıza katılan KAYSERİ SRC&ODY&ÜDY ikinci SRC Şubemizle sizlere tüm kalitemizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mesut Uçan İş Makinaları Kursu

2010 yılında faaliyetine başlayan kursumuzda; Forklift, Personel ve Yük Yükseltici, Tavan Vinç, Ekskavatör, Beko Loder, Loder, Silindir ve Greyder İş Makinaları Belgelerini Vermekteyiz.

Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

2008 yılında faaliyetine başlayan Psikoteknik Değerlendirme Merkezimizin binlerce müşterisi bulunmaktadır.Taksi,Otobüs,Şirket içi ve Bireysel olmak üzere binlece kişiye hizmet verdik ve Kayseri'de en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz

English Time Dil Okulları

English Time öğrencilerine verdiği 120 saatlik İngilizce eğitimini sınıf dışı aktiviteler ile desteklemektedir. Türkiye'nin en iyi dil okulu olmasının yanında İngilizce öğrenme garantisi sunması, yurt dışı eğitim danışmanlığı, İngilizce, YDS, TOEFL, YÖKDİL, IELTS, PROFICIENCY gibi eğitimler konusunda Kayseri'deki en tecrübeli dil okulumuzdur. 

Sizi en yakın şubemize bekliyoruz.